Czyszczenie i regeneracja DPF Kalisz

W Twoim samochodzie wzrosło zużycie paliwa albo z rury wydechowej wydobywa się niepokojąca liczba spalin? To może oznaczać, że filtr DPF uległ uszkodzeniu lub zatkaniu. Nasza firma zajmuje się ich czyszczeniem i regeneracją. Swoją ofertę kierujemy do klientów z Wielkopolski, w tym mieszkańców i właścicieli firm z Kalisza. Jeśli jesteś z tego miasta, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zapchany filtr = wzrost zanieczyszczania środowiska i kary

Dlaczego warto regularnie poddawać tę niepozorną część czyszczeniu i regeneracji? Gdyż niesprawny układ będzie powodował obniżenie wydajności jednostki napędowej. Może dojść do problemów z odpaleniem silnika, zwiększonego zużycia paliwa i oleju czy nawet awarii turbosprężarki. Ale to nie jedyne skutki - filtry DPF powstały po to, by redukować ilość zanieczyszczeń dostających się do powietrza. Kiedy nie są one poddawane regularnej konserwacji, nie działają efektywnie, więc w wytwarzanych przez silnik spalinach znajdują się szkodliwe dla środowiska naturalnego cząsteczki. Pamiętaj, za usunięcie filtra DPF grożą wysokie mandaty, zatem zamiast go eliminować i w ten sposób „pozbywać” się problemu, lepiej poddać go zabiegom renowacyjnym!

Czyszczenie i regeneracja DPF – Kalisz i okolice

Masz problem z filtrem cząstek stałych? Nasza firma oddaje się do Twojej dyspozycji! W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi regeneracja i czyszczenie DPF. Kalisz to jedno z miast, w których jesteśmy dobrze znani klientom. Choć nasza siedziba jest w Kole, działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Oferujemy błyskawiczny serwis mobilny – przyjedziemy do Ciebie lub Twojej firmy, zdemontujemy podzespoły, poddamy je zabiegom renowacyjnym, a następnie zamontujemy części na miejscu. Posiadamy specjalistyczną maszynę, która w ekspresowym tempie dokonuje testów przeciwciśnienia i przepływu. Jeśli wyniki nie są obiecujące, poddajemy filtr hydrodynamicznemu czyszczeniu i regeneracji. W trakcie tego procesu wykorzystywane jest wysokie ciśnienie wody, które usuwa osadzone na wnętrzu wkładu drobinki sadzy i popiołu, następnie część poddawana jest suszeniu. W ten sposób jesteśmy w stanie wyeliminować nawet najgorsze z zabrudzeń.

O Nas

logo-faded

Copyright 2019 All Right Reserved

Kontakt