Czyszczenie i regeneracja DPF Kalisz

W Twoim samochodzie wzrosło zużycie paliwa albo z rury wydechowej wydobywa się niepokojąca liczba spalin? To może oznaczać, że filtr DPF uległ uszkodzeniu lub zatkaniu. Nasza firma zajmuje się ich czyszczeniem i regeneracją. Swoją ofertę kierujemy do klientów z Wielkopolski, w tym mieszkańców i właścicieli firm z Kalisza. Jeśli jesteś z tego miasta, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zapchany filtr = wzrost zanieczyszczania środowiska i kary

Dlaczego warto regularnie poddawać tę niepozorną część czyszczeniu i regeneracji? Gdyż niesprawny układ będzie powodował obniżenie wydajności jednostki napędowej. Może dojść do problemów z odpaleniem silnika, zwiększonego zużycia paliwa i oleju czy nawet awarii turbosprężarki. Ale to nie jedyne skutki - filtry DPF powstały po to, by redukować ilość zanieczyszczeń dostających się do powietrza. Kiedy nie są one poddawane regularnej konserwacji, nie działają efektywnie, więc w wytwarzanych przez silnik spalinach znajdują się szkodliwe dla środowiska naturalnego cząsteczki. Pamiętaj, za usunięcie filtra DPF grożą wysokie mandaty, zatem zamiast go eliminować i w ten sposób „pozbywać” się problemu, lepiej poddać go zabiegom renowacyjnym!

Czyszczenie i regeneracja DPF – Kalisz i okolice

Masz problem z filtrem cząstek stałych? Nasza firma oddaje się do Twojej dyspozycji! W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi regeneracja i czyszczenie DPF. Kalisz to jedno z miast, w których jesteśmy dobrze znani klientom. Choć nasza siedziba jest w Kole, działamy na terenie całego województwa wielkopolskiego. Oferujemy błyskawiczny serwis mobilny – przyjedziemy do Ciebie lub Twojej firmy, zdemontujemy podzespoły, poddamy je zabiegom renowacyjnym, a następnie zamontujemy części na miejscu. Posiadamy specjalistyczną maszynę, która w ekspresowym tempie dokonuje testów przeciwciśnienia i przepływu. Jeśli wyniki nie są obiecujące, poddajemy filtr hydrodynamicznemu czyszczeniu i regeneracji. W trakcie tego procesu wykorzystywane jest wysokie ciśnienie wody, które usuwa osadzone na wnętrzu wkładu drobinki sadzy i popiołu, następnie część poddawana jest suszeniu. W ten sposób jesteśmy w stanie wyeliminować nawet najgorsze z zabrudzeń.

Wybierając usługi naszego serwisu samochodowego możesz liczyć na najwyższą kulturę pracy oraz krótki czas realizacji. Czyszczenie filtra DPF w naszym wykonaniu odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu, a diagnostyka poprzedzająca cały proces pozwala precyzyjnie określić aktualny stan techniczny komponentu. To również dobry sposób, by realnie oszczędzić pieniądze — zakup nowego filtra może wiązać się z wydatkiem rzędu nawet kilku tysięcy złotych (zależnie od modelu auta). Części po regeneracji, jeśli struktura elementu nie została naruszona, przywracane są natomiast do fabrycznej sprawności. Wybierz mądrze!

Usuwanie DPF - Kalisz

Regeneracja DPF — Kalisz Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu mechanicznego w województwie wielkopolskim, trafiłeś doskonale. Nasi pracownicy dokonają dla Ciebie kompleksowego czyszczenia i regeneracji filtra cząstek stałych — doświadczenie, wiedza oraz zaawansowane zaplecze techniczne pozwalają nam na obsługę każdego modelu auta. Nasze usługi kierujemy również do mieszkańców Kalisza, a także okolicznych miejscowości — takich jak Nowe Skalmierzyce, Warszówka czy też Opatówek.
Filtr DPF pełni niezwykle istotną funkcję w naszym samochodzie — ma on za zadanie zatrzymywać lotne związki siarki, azotu oraz metali ciężkich, redukując tym samym toksyczność spalin uwalnianych do atmosfery. Komponenty te montowane są w silnikach Diesla od 2006 roku, natomiast od roku 2011 stanowią one podstawowe wyposażenie wszystkich nowych aut z silnikiem wysokoprężnym. Nie bez powodu — sprawny filtr cząstek stałych jest istotny zarówno z punktu widzenia Twojego komfortu, jak i środowiska. Regularne czyszczenie i regeneracja to podstawa, szczególnie w przypadku nieco starszych aut.

Czyszczenie DPF — Kalisz

Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu, który sprawnie i skutecznie wyczyści oraz zregeneruje Twój filtr DPF, jesteś w odpowiednim miejscu. Działamy na terenie Kalisza oraz okolic — skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły zabiegu. Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym wymiarem naszych usług — więcej informacji znajdziesz w odpowiednich sekcjach naszej strony internetowej.

O Nas

logo-faded

Copyright 2022 All Right Reserved

Kontakt