O firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Posiadamy warsztat w Kole, w którym dzięki własnej hamowni możemy świadczyć usługi między innymi profesjonalnego zwiększania mocy w samochodach pod marką energy4car.

energy4car czyszczenie dpf koło
energyHamownia
energyHamownia3
hamowniawynik2

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w silnikach wysokoprężnych z filtracją spalin DPF/FAP/GPF i potrafimy właściwie diagnozować problem w aucie. Warto to sprawdzić przed podjęciem decyzji o regeneracji filtra DPF, ponieważ bardzo podobne objawy do zatkanego filtr cząstek stałych, mogą występować przy awariach innych podzespołów silnika.

Wiemy również jakie znaczenie na żywotność silnika ma zatkany filtr cząstek stałych oraz jakie konsekwencje niesie jego brak w przypadku kontroli za granicą (nie długo również w Polsce).

Poszukując maszyny do skutecznej regeneracji filtrów cząstek stałych kierowaliśmy się kryterium skuteczności a nie ceny zakupu. Wybraliśmy najdroższą na rynku maszynę, która kosztowała nas ponad 280 000 złotych, ale chcemy tobie dostarczać najwyższej jakości usługi.

Dlatego dziś oferujemy usługę regeneracji filtrów cząstek stałych, kierowaną zarówno do klienta indywidualnego jak i do warsztatów oraz dealerów samochodowych.

Dzięki szerokiemu zapleczu serwisowemu oferujemy również demontaż i montaż wszystkich podzespołów na miejscu wraz z usługą ekspresowego czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Masz pytania odnośnie filtrów DFP?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 693 603 742
Wypełnij poniższy formularz

Przyjedź do nas...

O Nas

logo-faded

Copyright 2022 All Right Reserved

Kontakt