dpf

O firmie

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się zwiększaniem mocy pod marką energy4car i na bieżąco monitorujemy potrzeby klientów.

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w silnikach wysokoprężnych z filtracją spalin DPF/FAP/GPF i potrafimy właściwie diagnozować problem na aucie (nie zawsze problemem jest zatkany filtr cząstek stałych). Wiemy również jakie znaczenie na żywotność silnika ma zatkany filtr cząstek stałych oraz jakie konsekwencje niesie jego brak w przypadku kontroli za granicą (nie długo również w Polsce).

Poszukując maszyny do skutecznej regeneracji filtrów cząstek stałych kierowaliśmy się kryterium skuteczności a nie ceny zakupu (maszyna była wówczas najdroższa na rynku i kosztowała ponad 280tys złotych).

Oferujemy usługę regeneracji filtrów cząstek stałych kierowaną zarówno do klienta indywidualnego jak i do warsztatów oraz dealerów samochodowych.

Dzięki szerokiemu zapleczu serwisowemu oferujemy również demontaż i montaż wszystkich podzespołów na miejscu wraz z usługą ekspresowego czyszczenia filtrów cząstek stałych.

O Nas

logo-faded

Copyright 2022 All Right Reserved

Kontakt