czyszczenie dpf

Maszyna do czyszczenia filtrów DPF

fh2 strona

Czym jest urządzenie FFSolution FH2 Double? Przede wszystkim jest to urządzenie, zapewniające innowacyjne, opatentowane rozwiązanie w zakresie czyszczenia filtrów DPF, unikatowe na rynku tego typu mechanizmów. Oferujemy szwajcarską jakość, która zapewnia niezwykłą skuteczność oraz wydajność pracy urządzenia.

Możemy z dumą pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Zalety naszej maszyny 

Urządzenie posiada wiele zalet, na które warto zwrócić uwagę. Poniżej prezntujemy najważniejsze z nich.

Podwójny obieg wody

Ważnym rozwiązaniem konstrukcyjnym w urządzeniu FFSolution FH2 Double jest umieszczenie w nim dwóch pomp pracujących niezależnie.

  • Pompa filtrująca zapewnia wymianę wody pomiędzy zbiornikiem z wodą czysta a tym, w którym następuje filtracja wody brudnej.
  • Pompa pobierająca czystą wodę służy do ciągłego podawania jej podczas czyszczenia filtra DPF w odpowiedniej ilości.

Dzięki systemowi, zawierającemu dwa niezależne agregaty, czyszczenie przebiega płynnie i skutecznie.

Suszenie DPF +110C

Suszenie filtra DPF odbywa się z udziałem powietrza, ogrzewanego do +110C z pomocą wydajnej turbiny, zawierającej trójfazową nagrzewnicę. Ta procedura całkowicie usuwa resztki sadzy i popiołu. Suszenie kończy się fazą schładzania filtra DPF. Dzięki tak zaprojektowanej technologii można być pewnym pełnego wysuszenia filtra oraz powrotu przepustowości.

Sprawdź DPF przed i po

Nowoczesne urządzenie FFSolution FH2 Double automatycznie sprawdza przepływ powietrza w filtrze przed i po czyszczeniu. Zamontowana w nim drukarka wydaje dokładny protokół, z którego pomocą można porównać kondycję filtra przed czyszczeniem i po nim oraz ocenić stopień regeneracji.

Innowacyjny zawór

Innowacyjny zawór FFSolution inicjuje wytwarzanie optymalnego ciśnienie wewnątrz filtra DPF poprzez otwierania się w momencie, gdy zanieczyszczenia mogą być usunięte w całej objętości.

O Nas

logo-faded

Copyright 2022 All Right Reserved

Kontakt